Stolar, 8 st, Öresund, Børge Mogensen (1914-1972), Danmark. Karl Andersson och söner - 1179 6187 - Metropol Auktioner
BÖRGE MOGENSEN. Stolar 4 st. ”Öresund”. Ek och lädersits. Skador, slitage, skav och märken. Fläckigt läder. Torkad stoppning. Firma Karl Andersson & Söner. – Auktionshuset i Örebro AB