ANDERS PEHRSON, golvlampa, "Bumling", Ateljé Lyktan, gullackerad plåt. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
Golvlampa, Bumlingen, ateljé lyktan, mässing. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8309
GOLVLAMPA, "Bumling", Anders Pehrson, Atelje Lyktan, Åhus, 1970-tal. - Bukowskis | Golvlampa, Modern belysning, Belysning
Karlssons Auktioner - Säljes på auktion söndagen den 3/3 kl 13.00 visning 11.30. Ca 800 rop. För mer info och bilder besök vår hemsida. www.karlssonsauktioner.se #golvlampa #golvlampor #bumling #retrolamp #lampor #belysning #50-60-70tal #
Golvlampa, Ateljé Lyktan, Bumling. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 5251
Golvlampa, "Bumling" Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, 1900-talets andra hälft. Svart, två ljuspunkter. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7046