Home

Utlänning Lägenhet kommunismen vägglampa två punkter auktion Sydväst ånga Åtta

Vägglampa dekorativa föremål till salu
Vägglampa dekorativa föremål till salu

Vägglampa dekorativa föremål till salu
Vägglampa dekorativa föremål till salu

Vägglampa dekorativa föremål till salu
Vägglampa dekorativa föremål till salu

Curt Fischer vägglampa - Stockholms Auktionsverk
Curt Fischer vägglampa - Stockholms Auktionsverk

Vägglampa - Stockholms Auktionsverk
Vägglampa - Stockholms Auktionsverk

Vägglampa - Stockholms Auktionsverk
Vägglampa - Stockholms Auktionsverk

VÄGGLAMPA, för två ljuspunkter, 1900-talets mitt, märkt AJH. - Bukowskis
VÄGGLAMPA, för två ljuspunkter, 1900-talets mitt, märkt AJH. - Bukowskis

Vägglampa - Stockholms Auktionsverk
Vägglampa - Stockholms Auktionsverk

Vägglampor 2 st, glaskupor | Auktion snapphaneauktioner.se
Vägglampor 2 st, glaskupor | Auktion snapphaneauktioner.se

Vägglampa, teak & mässing, AIF 55 | Auktion snapphaneauktioner.se
Vägglampa, teak & mässing, AIF 55 | Auktion snapphaneauktioner.se

Vägglampor 2 st | Auktion snapphaneauktioner.se
Vägglampor 2 st | Auktion snapphaneauktioner.se

Vägglampa dekorativa föremål till salu
Vägglampa dekorativa föremål till salu

VÄGGLAMPA, märkta "AJH", 1950/60-tal. - Bukowskis
VÄGGLAMPA, märkta "AJH", 1950/60-tal. - Bukowskis

Nio fina vägglampor på auktion | Johanna Bradford
Nio fina vägglampor på auktion | Johanna Bradford

VÄGGLAMPOR, ett par, "Kvadrille", Bengt Karlby, Lyfa, 1960/70-tal. -  Bukowskis
VÄGGLAMPOR, ett par, "Kvadrille", Bengt Karlby, Lyfa, 1960/70-tal. - Bukowskis

Klassisk och modern belysning hos Bukowskis - Bukowskis
Klassisk och modern belysning hos Bukowskis - Bukowskis

Vägglampa dekorativa föremål till salu
Vägglampa dekorativa föremål till salu

CURT FISCHER, vägglampa, Modell 11, Midgard, Bauhaus. - Bukowskis
CURT FISCHER, vägglampa, Modell 11, Midgard, Bauhaus. - Bukowskis

VÄGGLAMPA plåt retro | Auktion.se
VÄGGLAMPA plåt retro | Auktion.se

VÄGGLAMPOR paret H:21 cm | Auktion.se
VÄGGLAMPOR paret H:21 cm | Auktion.se

Poliarte Vägglampa till salu
Poliarte Vägglampa till salu

Vägglampor - Auctionet
Vägglampor - Auctionet

Nio fina vägglampor på auktion | Johanna Bradford
Nio fina vägglampor på auktion | Johanna Bradford

Vägglampor 2 st | Auktion snapphaneauktioner.se
Vägglampor 2 st | Auktion snapphaneauktioner.se

2 st vägglampor i mässing, med prismo | Auktion nskauktionshus.se
2 st vägglampor i mässing, med prismo | Auktion nskauktionshus.se

Vägglampor 2 st | Auktion snapphaneauktioner.se
Vägglampor 2 st | Auktion snapphaneauktioner.se

CURT FISCHER, vägglampa, Modell 11, Midgard, Bauhaus. - Bukowskis
CURT FISCHER, vägglampa, Modell 11, Midgard, Bauhaus. - Bukowskis

Vägglampor - Auctionet
Vägglampor - Auctionet

Vägglampor - Auctionet
Vägglampor - Auctionet